Karate w KSOS

Jazda na rolkach

Jazda na rolkach w KSOS CENTRUM

W Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym przy Al. Powstania Warszawskiego 6 w Krakowie prowadzone są zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na rolkach.

Rolki dla każdego? Jak najbardziej! Jazda na rolkach jest sportem wsechstronnym, który można uprawiać w każdym wieku i przez cały rok.

Zajęcia nauki jazdy na rolkach oraz doskonalenia umiejętności i poznawanie nowych dyscyplin jest możliwe z Akademią Rolkarza.

Akademia została założona przez małżeństwo, które poznało się na rolkach. Są to byli zawodnicy w dyscyplinach Freestyle Slalom oraz Jazda Agresywna oraz medaliści Mistrzostw Polski i Pucharów Świata – Paulina Czapla-Muszyńska i Eryk Muszyński.

Swoją pasją zarażają już od lat, od 2013 roku są certyfikowanymi instruktorami Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Do grona instruktorów Akademii dołączyli Maja Wiktor oraz Wojtek Kościelniak – certyfikowani instruktorzy PZSW oraz medaliści Mistrzostw Polski (Freestyle Slalom oraz Jazda Szybka).

Zapraszamy do KSOS przy Al. Powstania Warszawskiego 6 w Krakowie.

#wtorekdzienrolek

Szczegóły i zapisy:
kontakt@akademiarolkarza.pl
tel. 500 836 018

Rozpiera Cię energia i nie wiesz jak ją spożytkować? Szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu? A może chcesz poprawić swoje zdrowie, kondycję i równowagę? ?

Wpadnij na zajęcia Rolkowe do Sportowej Frajdy!

Oferujemy kursy zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych oraz całych rodzin ?

Jazda na rolkach jest to aktywność, która pomoże wzmocnić nasze mięśnie oraz poprawić koordynację ruchową!
Zajęcia Rolkowe to doskonały czas na odprężenie i redukcję stresu ? A przy tym pokonywanie swoich słabości i zawieranie nowych znajomości ?

W środy i piątki zapraszamy do KSOS przy Al. Powstania Warszawskiego 6 w Krakowie.

Szczegóły i zapisy:
sportowafrajda@gmail.com
Konrad: 534 748 111; Ola 733 588 648

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.