Tenis4U Kids Cup

Tenis4U Kids Cup

 • Date & Time:
  • czerwiec 19, 2021
  • 09:00 to 19:00
 • Venue:

  Hala kortów Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego - al. Powstania Warszawskiego 6

 • Contact details:

Termin i miejsce: 19 czerwca(sobota) 2021 r. Hala kortów Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego – Al. Powstania Warszawskiego 6

 • Kategoria Czerwona (rocznik 2013 i młodsi), g. 09:00 (weryfikacja), g. 9:30 (start gier)
 • Kategoria Pomarańczowa (rocznik 2012 i młodsi), g. 10:00 (weryfikacja grupy 1 i 2), g. 10:15 (start gier grupy
  1 i 2). Grupa 3 i 4 weryfikacja 12:30, start gier 12:45. Ok Godziny 14:30 zwycięzcy grup zagrają mecze półfinałowe, a następnie mecz o 3 miejsce oraz finał.
 • Kategoria Zielona (rocznik 2011 i młodsi), g. 15:00 (weryfikacja gr 1 i 2), ok. 15:30 (start gier grupy 1 i 2)
  Grupa 3 i 4 weryfikacja o g. 17:15, a ok. 18:00 start gier. Ok godziny 20:00 zwycięzcy swoich grup zagrają mecze półfinałowe a następnie mecz o 3 miejsce oraz finał.

Termin zakończenia turnieju będzie uzależniony od liczby zgłoszonych uczestników. W momencie zamknięcia listy zgłoszeń, podamy przybliżony termin końca turnieju.

Wpisowe:
70 zł/osoba (druga kategoria 60 zł). UWAGA! Możliwość zapisania się do drugiej kategorii jest tylko w opcji czerwona+pomarańczowa lub czerwona+zielona. Nie ma możliwości zagrania w kategorii pomarańczowej i zielonej.

Istnieją 3 formy wniesienia opłaty za udział w turnieju – kartą/gotówką (w dniu rozgrywania turnieju) lub przelewem na konto bankowe w banku PKO BP SA o nr 41 1020 2892 0000 5602 0591 0700. W treści przelewu proszę podać następujące dane: „imię i nazwisko uczestnika – wpisowe do turnieju tenisa ziemnego tenis4U Kids Cup.

Zgłoszenia:
Zapisy przyjmowane są elektronicznie na adres maciej.ziomek@ksos.pl do 17.06 (czwartek) lub do wyczerpania miejsc.

Ilość miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w turnieju odpłatny w wysokości 70 zł za pierwszą kategorie oraz 60 zł za drugą kategorię.

Uczestnicy: Turniej skierowany jest do dzieci uczestniczących w turniejach Tenis10. Przy weryfikacji zawodników okazanie legitymacji szkolnej.

Formuła turnieju: Grupy są mieszane: dziewczynki grają razem z chłopcami. Uczestnik może grać dowolnym rozmiarem rakiety tenisowej, nie ma przewidzianej procedury weryfikacji rakiet.

KATEGORIA CZERWONA (mini kort) (rocznik 2013 oraz młodsi): limit 20 uczestników

Zawodnicy zostają podzieleni do 4 grup, w których grają systemem „każdy z każdym” jednego super tie-breaka (do 10pkt) bez przewag. Zwycięzcy grup będą rozgrywać półfinały oraz finał i mecz o 3 miejsce.

KATEGORIA POMARAŃCZOWA( ¾ kortu bez zwężania) (rocznik 2012 i młodsi): limit 16 uczestników

Uczestnicy zostają podzieleni do 4 grup, w których rozgrywają mecze systemem „każdy z każdym” jednego seta do 4 wygranych gemów (gemy rozgrywamy bez przewag, przy stanie 3:3 rozgrywany jest tie-break do 7 pkt bez przewag). Zwycięzcy grup będą rozgrywać mecze półfinałowe oraz finał i mecz o 3 miejsce.

KATEGORIA ZIELONA (cały kort) (rocznik 2011 i młodsi): limit 16 uczestników

Uczestnicy zostają podzieleni do 4 grup, w których rozgrywają mecze systemem „każdy z każdym” jednego seta do 4 wygranych gemów (gemy rozgrywamy bez przewag). W przypadku wyniku 3:3 rozgrywany jest tie-break bez przewag. Zwycięzcy grup będą rozgrywać mecze półfinałowe oraz finał i mecz o 3 miejsce.

Losowanie grup przeprowadzi Organizator w dniu 18.06.2021 r., a następnie roześle informacje wszystkim uczestnikom o rozpoczęciu gier.

Nagrody:

 • Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy za udział w turnieju;
 • 1 miejsce w każdej kategorii otrzymuje puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę tenis4U oraz lody KORAL
 • 2 miejsce w każdej kategorii otrzymuje puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę tenis4U oraz lody KORAL
 • 3 miejsce w każdej kategorii otrzymuje puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę tenis4U oraz lody KORAL
 • Ponadto wszyscy uczestnicy dostaną dyplomy, pamiątkowe nagrody rzeczowe oraz każdy będzie mógł się poczęstować lodami firmy KORAL

Postanowienia końcowe:

 • Mecze sędziują osoby wyznaczone przez Organizatora;
 • Sędziowie mają prawo przyznania ostrzeżeń w następujących przypadkach: nadużywanie sprzętu przez zawodnika (np. rzucanie rakietą), używanie wulgarnych słów, nieprzestrzeganie zasad;
 • W kwestiach spornych decyduje Organizator.
 • Jedynym kryterium przystąpienia do turnieju w danej kategorii jest wiek uczestnika. Turniej jest zgłoszony do kalendarza tenis10.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do wykonywania w trakcie turnieju zdjęć i krótkich reportaży filmowych, które prezentowane będą na stronie ksos.pl, fan page www.facebook.com/KSOSpl oraz przekazywane do celów redakcyjnych. Planowana jest również transmisja na żywo rozgrywanych spotkań za pośrednictwem Internetu: kanału Youtube bądź Facebooka. Udział w turnieju jest równoznaczny z akceptacją regulaminu przez uczestników i wyrażeniem zgody na publikację zdjęć, filmów oraz transmisji z ich wizerunkiem.
 • Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie ksos.pl.
 • Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia rodziców (opiekunów) i osób towarzyszących, którzy będą przeszkadzać w sprawnym przeprowadzeniu turnieju.
 • Podczas trwania turnieju przestrzegane są wszystkie wytyczne GIS w związku z epidemią COVID-19.

Sponsor Turnieju

Join event

2021-6-19 09:00 2021-6-19 19:00 Europe/Prague Tenis4U Kids Cup TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO Hala kortów Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego - al. Powstania Warszawskiego 6
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.