Krakowscy uczniowie ratują życie!

Krakowscy uczniowie ratują życie!

W dniu 12 grudnia gościem szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy w Szkole Podstawowej nr 77 z Oddziałami Integracyjnymi był Pan Rafał Komarewicz – Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, który objął honorowym patronatem pilotażowy Program KRAKOWSCY UCZNIOWIE RATUJĄ ŻYCIE, wyrażając jednocześnie wsparcie dla idei Programu – nabywania wiedzy i umiejętności w zakresie ratowania życia ludzkiego.
WSPÓLNIE WSPIERAMY DZIECI W ICH ROZWOJU!

Nauka resuscytacji krążeniowo – oddechowej to podstawa! Nie ma nic ważniejszego niż ludzkie życie – wiedza dziecka o tym, jak je ratować i zachować się w trudnej sytuacji to fundamentalnie ważna wiedza❗️
? Dlatego dziękuję Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. „Szarych Szeregów” za stworzenie programu „Krakowscy uczniowie ratują życie” szkolącego uczniów klas V i VI z podstaw pierwszej pomocy. Program ten objąłem honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa. W projekcie udział bierze 26 samorządowych szkół podstawowych. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem – miejsca do udziału w pilotażu rozeszły się zaledwie w ciągu 3 minut!
Wczoraj byłem w Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 w Krakowie, gdzie odbywało się jedno ze szkoleń – dzieci były naprawdę zaangażowane, a i ja sam przypomniałem sobie co nieco.
Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym podczas szkoleń każdy uczestnik może powiedzieć o sobie z dumą – „wiem jak ratować ludzkie życie i zdrowie!”?

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.