PACIFIC TENNIS CUP

PACIFIC TENNIS CUP

25 września na kortach KSOSu odbyła się kolejna edycja naszego cyklu turniejów tenisowych – „PACIFIC Tennis Cup”. Pomimo panującej w Polsce pandemii Covid – 19 wszystkie kategorie zapełniły się niemal w całości, dzięki czemu do Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego przybyło łącznie 32 zawodników grających w trzech kategoriach wiekowych. Cały Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a emocji nie brakowało w każdym pojedynku. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MELMED, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników. Dodatkowo ratownik medyczny szkolił uczestników Turnieju z pierwszej pomocy oraz właściwego zachowania w razie wypadku.

Jak zawsze na grających czekały atrakcyjne nagrody, tym razem ufundowane przez Firmę Restauracja Szklarnia, Norlys, Pacific oraz Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy. Zawodnicy na podium otrzymali efektowne puchary oraz cenne nagrody rzeczowe. Co ważne nikt nie wracał z pustymi rękoma. Każdy otrzymał dyplom, medal za walkę oraz nagrody rzeczowe.

Po niesłychanie emocjonujących pojedynkach, Leon Miarka okazał się najlepszym zawodnikiem w kat. Pomarańczowej, Hanna Bednarz zwyciężyła wśród dziewczynek,  natomiast Mikołaj Pych zwyciężył w kat. Zielonej chłopców.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju  i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejne edycje Turnieju.

Miejsca na podium:

 Kategoria Pomarańczowa

  1. Leon Miarka
  2. Nikodem Miarka
  3. Jan Golec

 

Kategoria Zielona chłopcy

  1. Hanna Bednarz
  2. Paulina Mazelon
  3. Julia Jędrycha

Kategoria Zielona chłopcy

  1. Mikołaj Pych
  2. Natan Tworuszka
  3. Maciej Koszut
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.