Zajęcia z pływania – elektroniczny system rekrutacji

Zajęcia z pływania – elektroniczny system rekrutacji

Tegoroczna rekrutacja i zapisy na zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla klas III szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej informacja Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego w tej sprawie skierowana do dyrektorów szkół podstawowych.

Informuję, iż tegoroczna rekrutacja i zapisy na zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla klas III szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny.

Na stronie internetowej Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego im. Szarych Szeregów www.ksos.pl zostanie przygotowany specjalny serwis rezerwacyjny, poprzez który będą Państwo mogli wybrać odpowiadające dni i godziny dla Waszych podopiecznych.

System rezerwacyjny zostanie uruchomiony 23 marca br. o godzinie 10:00. Będzie decydować kolejność zapisów (zgłoszeń).

W ramach polityki informacyjnej, przed ww. terminem rekrutacji on-line, zostaną Państwo jeszcze dwukrotnie poinformowani o szczegółowych zasadach i sposobie rekrutacji na zajęcia z pływania (tj. w pierwszych dniach marca oraz na 4 dni przed uruchomieniem zapisów).

Sugeruje się, aby już dziś wyznaczyć spośród swoich pracowników osobę, która będzie odpowiedzialna za koordynację i dokonanie elektronicznego zapisu Waszych klas III na zajęcia realizowane przez placówkę KSOS.

Krzysztof Augustyn
Dyrektor KSOS

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.