Na stadionie Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód”odbyły się kolejne zawody z cyklu Czwartków Lekkoatletycznych organizowanych w ramach akcji #OgarniamŻycie.
Młodzi sportowcy rywalizowali w biegach sprinterskich na 60 m i 300 m, biegach średnich na 600 m i 1000 m, a także w konkurencjach technicznych – skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową.
W popołudniowym rzucie odnotowano aż 236 osobostartów!
Nie brakowało sportowych emocji, walki do ostatnich metrów oraz gorącego dopingu kibiców. A na koniec odbyło się losowanie nagród.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy 11.06 tym razem na stadion AKF w Krakowie.
3
czerwiec

