XII Święto Rodziny Krakowskiej

XII Święto Rodziny Krakowskiej

Tradycyjnie wpisując się w obchody XII Święta Rodziny Krakowskiej KSOS zaprasza na sobotnie wydarzenie na Błonia Krakowskie, gdzie odbędzie się kolejna odsłona rodzinnego biegania pn. KSOS Family Run. Moc atrakcji i nagród specjalnie dla rodzin krakowskich z wyjątkową niespodzianką na zakończenie zawodów. Szczegóły na stronie http://www.familyrun.pl/

 

Zagraj w zielone na Święcie Rodziny Krakowskiej

W maju serdecznie zapraszamy na coroczne Święto Rodziny Krakowskiej – święto integracji międzypokoleniowej i celebracji wspólnej zabawy oraz aktywnego, kreatywnego odpoczynku. W tym roku finałowe wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja – w wyjątkowy dzień, w Dzień Matki. Od piątku miejskie instytucje oraz firmy na co dzień świadczące usługi dla rodzin otworzą swoje podwoje, organizując szereg tematycznych atrakcji.

26 maja 2024 (niedziela) godz. 11-19 tereny zielone przy TAURON Arenie Kraków
24-26 maja 2024 (piątek-niedziela) w instytucjach kultury, sportu i rekreacji.

Szczegółowe programy działań w instytucjach: PIĄTEK, SOBOTA (w opracowaniu)NIEDZIELA
Program działań w niedzielę na terenach zielonych przy Tauron Arenie – w opracowaniu.

Święto Rodziny Krakowskiej odbędzie się już po raz dwunasty w ramach kampanii miejskiej „Kraków stawia na rodzinę”, w tym roku pod nowym hasłem „Zagraj w zielone z rodziną”. Zostanie poświęcone w dużej mierze takim zagadnieniom jak: edukacja ekologiczna, kontakt z przyrodą i zwierzętami w mieście, aktywne formy spędzania czasu na świeżym powietrzu, zdrowa żywność, zero waste, segregacja odpadów.

Dodatkowe informacje mogą państwo znaleźć na stronie:

XII Święto Rodziny Krakowskiej

Leave a comment

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.