KSOS Kids Cup – Relacja

KSOS Kids Cup – Relacja

W lekko zimowej aurze odbyła się kolejna edycja cyklu naszych turniejów KSOS KIDS CUP. 10 grudnia na kortach Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego zgromadził się komplet 28 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach. Turniej od początku cieszył się dużym zainteresowaniem, stąd była konieczność wprowadzenia limitów w każdej z kategorii. Pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie, mecze były pełne emocji i ciekawych wymian. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.
Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MELMED, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników. Ratownicy medyczni dodatkowo w przerwach między pojedynkami, szkolili dzieci z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Na każdego uczestnika czekały dyplomy, worek z upominkami i cenny medal za zaangażowanie. Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała efektowne puchary.
W kategorii pomarańczowej zwyciężył Nikodem Miarka, w kategorii zielonej chłopców jego brat Leon, a wśród dziewczynek wygrała Julia Dziedzina.
Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejną edycje Turnieju, która zaplanowana jest na 18 marca.

Miejsca na podium:

Kategoria Pomarańczowa
1. Miarka Nikodem
2. Dmytriiev Anton
3. Kumor Siciarz Franciszek

Kategoria Zielona dziewczyny
1. Dziedzina Julia
2. Zuzanna Romańska
3. Guzik Nikola

Kategoria Zielona chłopcy

1. Miarka Leon
2. Skawiński Filip
3. Ptasiński Sebastian

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.