Tenisowe zmagania o spotkanie z Igą Świątek

Tenisowe zmagania o spotkanie z Igą Świątek

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza młodych miłośników tenisa do udziału w Dziecięcym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, który odbędzie się 20 lipca 2022 roku (środa) na terenie Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego przy al. Powstania Warszawskiego 6. Uczestnicy będą rywalizować w dwóch grupach wiekowych – od 6 do 9 lat (godz. 9:00) i od 10 do 14 lat (godz. 12:00). Obowiązują zapisy internetowe i limit zgłoszeń – po 16 osób w każdej z grup. Finaliści otrzymają zaproszenia na mecz charytatywny „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”, podczas którego osobiście pogratuluje im najlepsza obecnie tenisistka świata!

Warunkiem udziału w turnieju jest zgłoszenie uczestnika/uczestniczki przez rodzica/opiekuna prawnego poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.zapisy.zis.krakow.pl (rodzic/opiekun prawny rejestruje w systemie zapisów konto użytkownika na swoje dane, a następnie zapisuje uczestnika podając dane dziecka).
Zapisy dla grupy wiekowej od 6 do 9 lat (roczniki 2013-2016), która rozpocznie zmagania o godz. 9:00 prowadzone są TUTAJ; dla grupy wiekowej od 10 do 14 lat (roczniki 2008-2012), która będzie rywalizować o godz. 12:00 TUTAJ.
Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 lipca włącznie lub do wyczerpania limitu uczestników – po 16 osób w każdej grupie wiekowej. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają upominki, a finaliści zmagań w obu kategoriach wiekowych (wraz z opiekunem) również zaproszenia na mecz charytatywny „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy” (23 lipca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków), podczas którego osobiście pogratulują im najlepsza obecnie tenisistka świata i Prezydent Krakowa. Zwycięzcy odbiorą też z ich rąk puchary.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.