I KSOS – Aquathlon – wyniki

I KSOS – Aquathlon – wyniki

I Ksos Aquathlon już za nami, ale pozostały wciąż żywe wspomnienia. Nasza nowa impreza zgromadziła na starcie prawie 150 uczestników w wieku 7- 15 lat. Pogoda, emocje i zabawa dopisały. Zawody organizowane były w ramach kampanii Wydziału Edukacji UM „Kraków
w Formie”.
14 maja Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy gościł zawodniczki i zawodników, którzy po rejestracji w biurze zawodów rozpoczęli zmagania od rozegrania konkurencji pływackich.
W pierwszej turze zawodów wystartowali zawodnicy w wieku 12-15 lat, po starszych koleżankach i kolegach przyszedł czas na najmłodszych uczestników w wieku 7-11 lat, którzy przy ogromnym wsparciu kibiców świetnie poradzili sobie w wodzie.
Po zakończeniu części pływackiej przenieśliśmy się na tereny zielone KSOS Centrum, gdzie przy sprzyjającej pogodzie odbyła się druga część zawodów – biegowa – w której zawodnicy pokonywali niełatwą trasę. W zależności od wieku zawodnicy mieli do przebiegnięcia od 200 do 800 metrów. Ducha walki podgrzewali kibicujący rodzice, a uczestnicy walczyli do ostatnich metrów o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji. Po przekroczeniu linii mety robiącym wrażanie widokiem było wzajemne przybijanie „piątek” i gratulowanie współzawodnikom dobrego występu. Po wbiegnięciu na metę każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal za udział w tej wymagającej dyscyplinie, jaką jest Aquathlon.
W czasie trwania zawodów dzięki Krakowskiemu Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu zawodnicy brali udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy, a na końcu dzięki wsparciu naszych sponsorów zostały wręczone puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników oraz zostały rozlosowane upominki.
Serdecznie podziękowania dla Sponsorów:
Rady Rodziców przy Krakowski Szkolny Ośrodku Sportowym,
Iwony Kubańskiej przedstawiciela PKO Banku Polskiego,
Firmy Freebulb,
Wrotkarni Przewrotki
Małgorzaty i Grzegorza Surowiec.
Wyniki na stronie https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/i-ksos-aquathlon-wyniki-live/

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.