Renovo Kids CUP

Renovo Kids CUP

19 marca na kortach Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego odbył się turniej z serii Tennis 10 „Renovo Tennis Cup”. W zawodach wzięło udział 20 zawodniczek i zawodników z różnych zakątków kraju. Dominowali oczywiście tenisiści z Krakowa, ale była również grupka z Dobczyc, a nawet z Łodzi. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych. Pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie, mecze były pełne emocji i ciekawych wymian. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.
Jak zawsze na grających czekały atrakcyjne nagrody, ufundowane przez głównego partnera turnieju: Fundacja Renovo, która wspiera rodziny znajdujące w ciężkich sytuacjach życiowych. W tym momencie Fundacja prowadzi zbiórkę pieniędzy dla rodziny Gołąb, która pomimo nieuleczalnej choroby Pana Mariana próbuje dokończyć budowę domu, aby sześcioosobowa rodzina mogła żyć w godnych warunkach. Zachęcamy do wsparcia zbiórki poprzez https://zrzutka.pl/yj364v. Fundację można wspierać również poprzez przekazanie 1% z rocznej rozliczenia podatku.
Cenne nagrody udało się również zakupić dzięki Klaudii Zając – doradcy na krakowskim rynku mieszkaniowym, która od 8 lat skutecznie zajmuje się sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Kolejnym partnerem naszego turnieju był producent fotowoltaiki firma Resurgo.
Zawodnicy na podium otrzymali efektowne puchary oraz cenne nagrody rzeczowe. Co ważne nikt nie wracał z pustymi rękoma. Każdy otrzymał dyplom, medal za walkę oraz nagrody rzeczowe.
Po niesłychanie emocjonujących pojedynkach, w kategorii pomarańczowej zwyciężył Mikołaj Gawlik, w kategorii zielonej wśród dziewczynek wygrała Pola Konik, a u chłopców Kacper Rojewski.
Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MelMed, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników.
Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejne edycje Turnieju.
Miejsca na podium:

Kategoria Pomarańczowa
1. Gawlik Mikołaj
2. Ptasiński Sebastian
3. Golec Jan

Kategoria Zielona dziewczyny
1. Konik Pola
2. Żurowska – Kułach Zofia
3. Kaczmarczyk Agata

Kategoria Zielona chłopcy
1. Rojewski Kacper
2. Miarka Leon
3. Maciejewski Leo

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.