Ogłoszenie o pracę kucharz KSOS BSW Lubogoszcz

Dyrektor Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego zatrudni

kucharza.

 Wymogi formalne

  1. Wykształcenie podstawowe
  2. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku

Wymagania dodatkowe

  1. Umiejętność pracy w zespole.
  2. Punktualność.
  3. Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy.
  4. Kreatywność i pomysłowość w tworzeniu nowych pozycji menu.
  5. Znajomość i przestrzeganie systemu HACCP.
  6. Pasja i zamiłowanie do gotowania.
  7. Doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza.
  8. Gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy

Zakres obowiązków.

  1. Przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi
  2. Nadzór nad jakością przygotowywanych potraw.
  3. Tworzenie i współtworzenie nowych receptur potraw.
  4. Utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP.
  5. Dbanie o prawidłowe przechowywanie żywności.

Warunki pracy i płacy

  1. Umowa o pracę,
  2. Wymiar zatrudnienia 1 etat,
  3. Praca zmianowa, również w weekendy
  4. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 października 2021 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1960) oraz z Regulaminem wynagradzania pracowników samorządowych w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym.
  5. Miejsce pracy: KSOS Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa LubogoszczKasinka Mała Baza Szkoleniowo – Wypoczynkowa „Lubogoszcz” w Kasince Małej podlega pod Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. „Szarych Szeregów” w Krakowie, który jest placówką oświatowo-wychowawczą, należącą do grupy placówek wychowania pozaszkolnego.
    Zlokalizowana jest na zboczu góry Lubogoszcz.Do Bazy można dojechać samochodem z napędem 4×4 lub dojść pieszo z Kasinki Małej ( oś. Świątkówka) – szlakiem czarnym ( ok. 30- 45 minut). Baza położona jest w odległości 2 km od drogi głównej w Kasince Małej.
    Na wprost czarnego szlaku przy drodze głównej znajduje się tablica informacyjna.
    Dodatkowe pytania można uzyskać telefonicznie pod numerami telefonicznymi:
    18/3313001, 18/3313 492 od poniedziałku do piątku w godz.7:00 – 15:00
    kom.664-121-196 – kierownik Maria Grzęda.

Wymagane dokumenty:

1) CV

CV proszę kierować na adres mailowy lubogoszcz@ksos.pl