Turniej KSOS Tenis Kids Cup

Turniej KSOS Tenis Kids Cup

11 grudnia na kortach KSOSu odbyła się kolejna edycja naszego cyklu turniejów tenisowych – „KSOS Tennis Cup”. Pomimo panującej w Polsce pandemii Covid – 19 wszystkie kategorie zapełniły się niemal w całości, dzięki czemu do Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego przybyło łącznie 30 zawodników grających w trzech kategoriach wiekowych. Cały Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a emocji nie brakowało w każdym pojedynku. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.
Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MELMED, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników.
Jak zawsze na grających czekały atrakcyjne nagrody, tym razem ufundowane przez Miody Huzar – producenta miodów Bee2go , Stację narciarską Ryterski oraz Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy. Zawodnicy na podium otrzymali efektowne puchary oraz cenne nagrody rzeczowe. Co ważne nikt nie wracał z pustymi rękoma. Każdy otrzymał dyplom, medal za walkę oraz nagrody rzeczowe.
Po niesłychanie emocjonujących pojedynkach, Leon Miarka okazał się najlepszym zawodnikiem w kat. Pomarańczowej i kat. Zielonej chłopców, a Hanna Bednarz zwyciężyła wśród dziewczynek.
Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejne edycje Turnieju.

Miejsca na podium:

Kategoria Pomarańczowa
1. Leon Miarka
2. Szymon Kalemba
3. Mikołaj Gawlik

Kategoria Zielona chłopcy
1. Hanna Bednarz
2. Lena Nowakowicz
3. Nina Strzyżewska

Kategoria Zielona chłopcy
1. Leon Miarka
2. Kacper Rojewski
3. Patryk Witek

Video z turnieju dostępne jest na naszym kanale You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=2ArrKMKXH00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.