Ogłoszenie o pracę na zastępstwo

Dyrektor Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego zatrudni

konserwatora.

  1. Wymogi formalne

  1. Obywatelstwo polskie
  2. Wykształcenie zawodowe
  3. Doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych oraz elektro-energetycznych
  4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku (praca na wysokości powyżej 3 metrów)

  1. Wymagania dodatkowe

  1. Umiejętność pracy w zespole,
  2. Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, solidność,
  3. Umiejętność pracy pod presją czasu,
  4. Dyspozycyjność.

III. Zakres obowiązków

  1. dokonywanie bieżących napraw, drobnych remontów, urządzeń i sprzętu zgodnie z potrzebami,
  2. wykonywanie prac na zewnątrz ośrodka związanych z utrzymaniem czystości, bezpieczeństwa i estetyki,
  3. kontrola parametrów wody basenowej, nadzór nad procesami obiegu, filtracji, koagulacji, podgrzewania, dezynfekcji wody, płukanie filtrów, czyszczenie zbiornika przelewowego,
  4. Warunki pracy i płacy

  1. Umowa o pracę na zastępstwo
  2. Wymiar zatrudnienia 1 etat
  3. Praca 1-zmianowa, od poniedziałku do piątku,
  4. wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz.U. z 2018 r., poz.936 ze zm.) oraz z Regulaminem wynagradzania pracowników samorządowych w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym.
  5. Miejsce pracy: Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy w Krakowie, Al. Powstania Warszawskiego

  1. Wymagane dokumenty:

1) CV

CV proszę kierować na adres mailowy dabrowska@ksos.pl