Tennis 4U Kids Cup

Tennis 4U Kids Cup

TENNIS 4U KIDS CUP – 19.06.2021 odbyła się kolejna edycja Turnieju Tenisowego w ramach Tenis 10 „Tennis 4U Kids Cup”. Na korty Krakowskiego Ośrodka Sportowego zjechali się jedni z najlepszych tenisistów w tej kategorii wiekowej w Polsce. W tym upalnym dniu rywalizowało łącznie 33 zawodników. Cały Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a emocji nie brakowało w każdym pojedynku. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.
Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MELMED, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników..
Każdy zawodnik był nagradzany nagrodą oraz medalem za walkę oraz zaangażowanie. Dodatkowo na zawodników z podium czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów Turnieju firmę tenis4U.pl oraz Lody Koral. Oczywiście nie mogło również zabraknąć efektownych pucharów dla wszystkich medalistów. Aby sprostać trudom upalnej pogody, każdy zawodnik mógł liczyć na schłodzenie, delektując się lodami firmy Lody Koral
Zwycięzcom kategorii Czerwonej został Michał Czubak, kategoria Pomarańczowa padła łupem Leona Miarki, a w Zielonej tryumfował Aleksander Zyguła.
Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejne edycje Turnieju.
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.