Zaproszenie na DZIEŃ MATKI do KSOS

Zaproszenie na DZIEŃ MATKI do KSOS

Z okazji Waszego Święta zapraszamy Wszystkie MAMY do aktywnej zabawy na terenach zielonych oraz hali tenisowej Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego.

Kochamy Wszystkie Mamy, dlatego chcemy abyście były zawsze zdrowe, piękne, pełne energii, w tym wyjątkowym dniu ZACHĘCAMY WAS do spędzenia czasu z KSOSem.

Zaplanowaliśmy dla WAS kilka aktywności ruchowych takich jak:

  1. Cross Fit – forma treningu, która w krótkim czasie pozwala poprawić Naszą wydolność oraz sylwetkę. Podczas zajęć wykorzystujemy sprzęt, ale również ciężar własnego ciała, dzięki czemu Cross Fit mogą wykonywać Wszyscy niezależnie od kondycji, wieku i stażu treningowego.
  2. Joga – to rodzaj aktywności, która działa zarówno dla ciała i umysłu. Zaletą jest, że nie wymaga specjalistycznego sprzętu, wystarczy tylko wygodne ubranie i dobre chęci. Odpowiednie techniki ćwiczeń pozwolą wprowadzić Was w stan wyciszenia oraz wewnętrznej równowagi.
  3. Fitness – ćwiczenia do muzyki z wykorzystaniem stepów wpływają na naszą koordynację ruchową, poprawiają pamięć i koncentrację. Rytmiczne dźwięki muzyki pozwolą tanecznym krokiem uwolnić dodatkowe zasoby Waszej energii.
  4. Zdrowy kręgosłup – zajęcia o charakterze uspokajającym, zwiększającym poczucie świadomości ciała. Ta forma pozwoli rozładować napięcie, zapomnieć na moment o problemach dnia codziennego, a przy okazji zadbać o swój kręgosłup.

BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, BĘDZIE RADOŚNIE!!!!

CZEKAMY NA WAS DROGIE MAMY J!!!!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.