Święto Rodziny Krakowskiej w KSOS

Święto Rodziny Krakowskiej w KSOS

Już 22 maja br. zapraszamy na tereny zielone do Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego al. Powstania  Warszawskiego 6. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych oraz prozdrowotnych.

Czekamy na krakowskie rodziny od 9:00-13:00. W programie między innymi:
– zabawy na dmuchańcach
– strzelanie z łuku
– mini golf
– siłownia
– tenis stołowy
– badminton
– badanie postawy ciała i stóp

Wszystkie aktywności są tak przygotowane by przeprowadzenie ich było zgodne z wytycznymi sanitarnymi, z zachowaniem bezpieczeństwa zarówno dla uczestników jak i organizatorów.

Program przewidziany jest dla dzieci, ich rodziców oraz dziadków. Każda rodzina, która chce skorzystać z tych aktywności proszona jest o wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku złych warunków atmosferycznych wszystkie atrakcje związane z obchodami Święta Krakowskiej Rodziny odbędą się w budynku KSOS Centrum wykorzystując infrastrukturę sportową zamkniętą. Wówczas na terenie Ośrodka będą mogły przebywać tylko dzieci i młodzież do 18 roku życia (ograniczenie związane z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021r. obowiązujące do 28 maja br. .)

Wymienione atrakcje sportowe oraz poglądowe badanie postawy ciała trwają po 20 min., zapisy na poszczególne aktywności odbywają się co 30 min.

  • zajęcia sportowo-rekreacyjne: zapisy telefoniczne (12 410-64-21),
    od poniedziałku do piątku w godz. 15:30-18:00
  • poglądowe badanie postawy ciała i stóp (20 min): zapisy telefoniczne (12 410-64-21), od poniedziałku do piątku w godz. 15:30-18:00
  • komputerowe badanie postawy ciała i stóp (40 min)
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.