DIETERING TENNIS CUP

DIETERING TENNIS CUP

8.05.2021 roku na kortach KSOSu odbył się „Dietering Tennis Cup” – kolejna edycję z cyklu Turniejów Tennis 10 w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym. Pomimo panującej w Polsce pandemii Covid – 19 na Turniej przybyło łącznie 37 zawodników grających w trzech kategoriach wiekowych. Cały Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a emocji nie brakowało w każdym pojedynku. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MELMED, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników..

Jak zawsze na grających czekały atrakcyjne nagrody, tym razem ufundowane przez Firmę Dietering.com oraz Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy. Zawodnicy na podium otrzymali efektowne puchary oraz vouchery na zdrową i smaczną dietę. Co najważniejsze nikt nie wracał do domu z pustymi rękami, gdyż każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz drobne upominki.

Po niesłychanie emocjonujących pojedynkach, Leon Miarka okazał się najlepszym zawodnikiem w kat. Czerwonej oraz Pomarańczowej, natomiast Mikołaj Pych zwyciężył w kat. Zielonej.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju  i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejne edycje Turnieju.

Miejsca na podium:

 Kategoria Czerwona

  1. Leon Miarka
  2. Julian Włodarski
  3. Kalemba Szymon

Kategoria Pomarańczowa

  1. Leon Miarka
  2. Nowakowicz Lena
  3. Miarka Nikodem

Kategoria Zielona

  1. Artur Pych
  2. Kacper Rojewski
  3. Aleksander Zyguła
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.