Konkurs„Rysujemy stopami” rozstrzygnięty!

Konkurs„Rysujemy stopami” rozstrzygnięty!

Stopa to fundament ciała. Zdrowie całego organizmu zaczyna się od stóp i ich nieprawidłowe ustawienie może być przyczyną bólu wyżej położonych części ciała: kolan, bioder, a nawet kręgosłupa. Dlatego o stopy należy dbać i często ćwiczyć. Jednym z nich jest rysowanie stopami.

W ramach tego ćwiczenia w marcu br. został przeprowadzony konkurs Rysujemy Stopami. Wzięły w nim udział dzieci obecne w tym terminie na zajęciach korekcyjnych w grupach wad kończyn dolnych w KSOS Centrum oraz na lekcjach gimnastyki korekcyjnej w KSOS Śródmieście. Tegorocznym tematem rysunków było hasło „Wiosna 2021 roku”. Swoje prace dzieci wykonały podczas jednej lub dwóch godzin lekcyjnych używając kredek, pisaków lub malując farbami. Spośród wszystkich prac konkursowych 42 wyróżniono w KSOS Centrum, a 36 w KSOS Śródmieście. Wszystkie wyróżnione prace umieszczone zostały na wystawach w swoich ośrodkach. Autorzy wyróżnionych prac zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami (po powrocie na zajęcia).

Konkurs „Rysujemy Stopami” organizowany jest od wielu lat i stał się miłą tradycją Działu Gimnastyki Korekcyjnej. Dzieci z chęcią biorą udział w tej imprezie, przy której bawiąc się jednocześnie poprawiają kondycję swoich stóp, a współzawodnictwo staje się dodatkową motywacją do ćwiczeń.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej zabawie i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.