Zajęcia w KSOS

Zajęcia w KSOS

Drodzy Państwo, przypominamy, iż od 20 maja nasz Ośrodek częściowo powrócił do funkcjonowania zgodnie z wytycznymi MEN zachowując obostrzenia sanitarne.

Szanowni Rodzice, działając zgodnie z wytycznymi MEN, uruchomiliśmy zajęcia w Dziale Gimnastyki Korekcyjnej z wyłączeniem pływania z elementami korektywy.  Zajęcia w grocie solnej w Kurdwanowie Nowym obywać się będą w zmienionym systemie organizacyjnym. O szczegółach poinformują Państwa kierownik Działu  Gimnastyki Korekcyjnej lub uczący nauczyciele – instruktorzy.

Dział Rekreacji i Sportu również czeka na swoich uczestników oferując swoje stałe zajęcia sportowo-rekreacyjne w poszczególnych sekcjach.

Dział Pływania na razie cały czas proponuje ćwiczenia nauczające i doskonalące technikę ruchu pływania wykorzystując znaną już Państwu formę filmową. Wspomagają także pracę innych Działów.

Wspomniane zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem w roku szkolnym 2019/2020 od poniedziałku do soboty. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nauczycielami – instruktorami prowadzącymi odpowiednią formę ruchu.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

Do zobaczenia, zadbajcie o wakacyjną formę 😉

Dyrekcja wraz z Nauczycielami

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.