Rekreacja i sport

ris-5

W Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym pracują nauczyciele, którzy swoje pasje sportowe postanowili przekazać młodemu pokoleniu. Stworzyli oni sekcje w ramach, których prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Przekazują swoje zamiłowanie do czynnego uprawiania sportu, zgodnie z zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Kształtują u podopiecznych nawyk aktywnego wypoczynku, uczą zasady „Fair play”.

Rozgrywki, zawody i mecze dają szansę uczestnictwa tylko najlepszym. Licznie organizowane wyjazdy pozwalają młodym ludziom poznać nowych przyjaciół i uczą odpoczywać w sposób czynny. Wiedza, umiejętności i nawyki nabyte na zajęciach pozostaną na całe życie.

Dział Rekreacji i Sportu Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego prowadzi działania na wielu przenikających się płaszczyznach. Dba o siłę umysłu poprzez zajęcia szachowe, poprawia koordynację ruchową poprzez grę w tenisa ziemnego, tenisa stołowego jak i badmintona. Pamiętamy również o wzmacnianiu tężyzny fizycznej na zajęciach Cross Kid oraz Fitness, a także otwieramy się na nowoczesne formy ruchowe jak Rolki. Nie zapominamy także o potrzebach artystycznych realizując je na sportowo w formie Tańca Towarzyskiego. Wszystkie zajęcia tworzą wszechstronną ofertę pozwalającą dzieciom i młodzieży spędzać aktywnie czas po szkole, dbając jednocześnie o ich prawidłowy rozwój.

Kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani nauczyciele będący również trenerami, instruktorami i wychowawcami.

Zajęcia indywidualne z wolnego naboru – zajęcia gimnastyki korekcyjnej, rekreacja i sport.

Zajęcia w poszczególnych sekcjach prowadzone są dla wszystkich miłośników czynnego wypoczynku, wszystkich którzy uprawiają sport dla własnej satysfakcji i zdrowia. Na zajęciach najważniejsze jest zadowolenie i uśmiech. Dział Rekreacji i Sportu proponuje zajęcia w sekcjach:

TENIS STOŁOWY
Szczegóły sekcji
3
TENIS ZIEMNY
Szczegóły sekcji
4
5
CROSS KID
Szczegóły oferty
6
TANIEC TOWARZYSKI
Szczegóły sekcji
7
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.