Rekreacja i sport

ris-5

W Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym pracują nauczyciele, którzy swoje pasje sportowe postanowili przekazać młodemu pokoleniu. Stworzyli oni sekcje w ramach, których prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Przekazują swoje zamiłowanie do czynnego uprawiania sportu, zgodnie z zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Kształtują u podopiecznych nawyk aktywnego wypoczynku, uczą zasady „Fair play”.

Rozgrywki, zawody i mecze dają szansę uczestnictwa tylko najlepszym. Licznie organizowane wyjazdy pozwalają młodym ludziom poznać nowych przyjaciół i uczą odpoczywać w sposób czynny. Wiedza, umiejętności i nawyki nabyte na zajęciach pozostaną na całe życie.

Dział Rekreacji i Sportu Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego prowadzi działania na dwóch przenikających się płaszczyznach: sportowej i rekreacyjnej. Działalność sportowa skupiona jest w czterech sekcjach: badmintona, tenisa stołowego, brydża sportowego i szachów. Zajęcia rekreacyjne odbywają się w sześciu sekcjach: badmintona, tenisa stołowego, brydża sportowego, szachów i tenisa ziemnego.
Kadrę stanowią wysoko kwalifikowani nauczyciele będący również trenerami, instruktorami wychowawcami.

Zajęcia w poszczególnych sekcjach prowadzone są dla wszystkich miłośników czynnego wypoczynku, wszystkich którzy uprawiają sport dla własnej satysfakcji i zdrowia. Na zajęciach najważniejsze jest zadowolenie i uśmiech. Dział Rekreacji i Sportu proponuje zajęcia w sekcjach:

BADMINTON
Szczegóły sekcji
1
TENIS STOŁOWY
Szczegóły sekcji
3
TENIS ZIEMNY
Szczegóły sekcji
4
Grupy zorganizowane
Szczegóły oferty
6
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.