KSOS KIDS CUP

KSOS KIDS CUP

29 października na kortach Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego odbył się  turniej z serii Tennis 10 „KSOS KIDS Cup”. Zawody zostały rozegrane w aż czterech kategoriach i wzięło w nich udział 45 zawodników i zawodniczek. Turniej od początku cieszył się dużym zainteresowaniem, stąd była konieczność wprowadzenia limitów w każdej z kategorii. Pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie, mecze były pełne emocji i ciekawych wymian. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MELMED, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników. Ratownicy medyczni dodatkowo w przerwach między pojedynkami, szkolili dzieci z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Jak zawsze na grających czekały atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Naszych sponsorów: Car Master jedyny w Małopolsce autoryzowany salon samochodów marki Land Rover oraz Jaguar, zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej 97, CRODU – firma która zapewniająca doradztwo i ekspertów w zakresie aplikacji internetowych i mobilnych dla firm na całym świecie, agencja reklamowa Vessper oraz firma ubezpieczeniowa Growth LD Alina Roszczyńska

Zawodnicy na podium otrzymali efektowne puchary oraz cenne nagrody rzeczowe. Co ważne nikt nie wracał z pustymi rękoma. Każdy otrzymał dyplom, medal za walkę oraz nagrody rzeczowe.

Po niesłychanie emocjonujących pojedynkach, w kategorii czerwonej  zwyciężył Maksymilian Gałecki, w kategorii pomarańczowej Wiktor Mroczek, a w kategorii zielonej wśród dziewczynek wygrała Lena Nowakowicz, a u chłopców Leon Miarka.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju  i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejne edycje Turnieju.

Miejsca na podium:

 Kategoria Czerwona

 1. Gałecki Maksymilian
 2. Dudzicz Jakub
 3. Szumera Hanna

 

Kategoria Pomarańczowa

 1. Mroczek Wiktor
 2. Ptasiński Sebastian
 3. Miarka Nikodem

 Kategoria Zielona dziewczyny

 1. Nowakowicz Lena
 2. Dziedzina Julia
 3. Gajdek Lena

 

Kategoria Zielona chłopcy

 1. Miarka Leon
 2. Mleczko Kryspin
 3. Kalemba Szymon

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.