„Tenis w Krakowie” – Relacja Z TURNIEJU

„Tenis w Krakowie” – Relacja Z TURNIEJU

11 czerwca na kortach Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego odbył się turniej tenisa ziemnego „Tenis w Krakowie”. Był on podsumowaniem całego roku nauczania dzieci z klas I i II szkół podstawowych ramach programu miejskiego „Tenis w Krakowie”. W zawodach wzięło udział 32 zawodniczek i zawodników wyselekcjonowanych spośród niemal 600 dzieci biorących udział w programie. Sam udział w turnieju był już dużą nobilitacją i wyróżnieniem.
Z wielką dumą możemy przyznać, iż uczestnicy zaprezentowali się wyśmienicie, rozgrywając piękne, emocjonujące i wyrównane pojedynki. Poziom turnieju świadczy o dużym sukcesie programu nauki gry w tenisa, gdyż pokazał jak dużo udało się naszym instruktorom nauczyć dzieci w tak krótkim czasie. Co ważne mecze odbywały się w niezwykle sportowej atmosferze, duchu fair play i wzajemnego szacunku. Zgodnie z celem naszych Turniejów, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie.
Zwycięzcom turnieju został Adam Trebliński ze Szkoły Podstawowej nr 67 w Krakowie. W wielkim finale pokonał Krzysztofa Prusia z SP nr 65. Ostatnie miejsce na podium przypadło dla Huberta Figiela z SP 137. Zawodnicy na podium otrzymali efektowne puchary oraz cenne nagrody rzeczowe. Co ważne nikt nie wracał z pustymi rękoma. Każdy otrzymał dyplom, medal za walkę oraz nagrody rzeczowe.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów na niwie sportowej.

Klasyfikacja Turnieju:
1. Trebliński Adam
2. Pruś Krzysztof
3. Figiel Hubert
4. Dębowski Aleksander
5. Smolarski Wiktor
6. Redzel Myron
7. Kaczmarczyk Natan
7. Święcki Karol

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.