Pływające maluchy – lekcje pływania dla rodziców z dziećmi

Pływające maluchy – lekcje pływania dla rodziców z dziećmi

Gmina Miejska Kraków i Lemon Concept zapraszają rodziców z dziećmi w wieku do lat czterech, mieszkających na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Projekt „Rodzinne pływanie – pływające maluchy” skierowany jest do rodziców z dziećmi do lat czterech, którzy mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora.

Lekcje pływania mają na celu stymulacje rozwoju psychofizycznego dzieci, oswojenia z wodą a wszystko to w formie zabawy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do wieku.

Zajęcia w ramach „Rodzinnego pływania” odbywają się w weekendy, od 3 lipca do 29 sierpnia, w godz. 9.30–11.00, (tj. w trzech turach: 9.30–10.00, 10.00–10.30, 10.30–11.00) na pływalni Lemon Fitness przy ul. Ludwinowskiej11/P-1.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 733 999 785. Liczba miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów tutaj.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.