V Memoriał Marka Wróblewskiego

V Memoriał Marka Wróblewskiego

V edycji Memoriału Marka Wróblewskiego w tenisie stołowym już za nami. W turniejach przed południowych udział wzięło 109 uczestników. Po południu przy stołach rywalizowało 73 tenisistów stołowych. Łącznie gościliśmy 182 zawodniczki i zawodników.

Oto triumfatorzy w poszczególnych kategoriach:
Dziewczęta: Zuzanna Bezak, kobiety Katarzyna Galus, żacy: Jakub Turecki, młodzicy: Jan Mrugała, kadeci: Kacper Turecki, juniorzy Wojciech Bogacz, seniorzy Michał Minda, weterani do 55 roku: Adam Gdula, weterani powyżej 55: Waldemar Glanowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową rywalizację.

List do uczestników V Memoriału Marka Wróblewskiego w tenisie stołowym

Szanowni Państwo – Uczestnicy Memoriału,

Drodzy Przyjaciele i Współpracownicy Marka Wróblewskiego,

już od pięciu lat zawodnicy i zawodniczki, od najmłodszych aż po weteranów, spotykają się przed Świętami Bożego Narodzenia, by wziąć udział w Memoriale Marka Wróblewskiego w tenisie stołowym organizowanym przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy na hali Bronowianki. W tym roku z powodu ograniczeń pandemicznych turniej odbywa się bez udziału publiczności, z tego też powodu nie możemy jako rodzina Marka Wróblewskiego osobiście obserwować zawodów.

Te utrudnienia nie mogą jednak stanąć na przeszkodzie sportowej rywalizacji, którą tak bardzo – jako zawodnik oraz trener tenisa stołowego dzieci i młodzieży – nasz Najdroższy Tata i Mąż kultywował i uprawiał, zachęcając do niej przede wszystkim kolejne młode pokolenia.

Chcielibyśmy dzisiaj podziękować wszystkim pracownikom KSOS oraz Bronowianki za organizację i przygotowanie kolejnego Memoriału. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do byłego dyrektora KSOS Pana Zdzisława Tracza, który zainicjował turniej, oraz obecnego dyrektora KSOS Pana Krzysztofa Augustyna, który z zaangażowaniem i wielkim dynamizmem rozwija Memoriał Marka Wróblewskiego. Jesteśmy też bardzo wdzięczni trenerowi Filipowi Utylskiemu, że od początku poświęca swój czas i energię, by każdy Memoriał był znakomitym wydarzeniem sportowym. Osób zaangażowanych w Memoriał jest jednak tak wiele, że nie sposób ich wszystkich z nazwiska wymienić. Bardzo dziękujemy!

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom życzymy znakomitej gry i powodzenia w rywalizacji. Niezależnie od wyniku pamiętajcie, że Marek Wróblewski przy stole starał się nie odpuszczać żadnej piłki, wychodząc często zwycięsko z beznadziejnych nawet sytuacji. Dziś taka postawa potrzebna jest nam także w codziennym życiu, zwłaszcza w tym szczególnym czasie pandemii.

Życzymy więc powodzenia, udanego Memoriału i – do zobaczenia za rok!

Pozdrawiamy najserdeczniej

Danuta Wróblewska i Mirosław Wróblewski z rodziną

Sponsorami turnieju byli Miejskie Przedsiębiorstwo Energii Cieplnej, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień. Składamy serdeczne podziękowanie za wsparcie finansowe.

Tags
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania.